Vlastné firemné autá brzdia váš biznis. Trendom je dlhodobý prenájom

 

Náklady na vlastníctvo firemných vozidiel stále rastú a reč už dávno nie je len o financiách, ale aj o drahocennom čase. Veľmi dobre vieme, čomu chcete svoj čas vo firme venovať. Nekonečné opletačky s vozovým parkom to určite nie sú.

Ako teda nebrzdiť biznis zbytočnými nákladmi? Prijatím modelu dlhodobého prenájmu firemných áut, alternatívy klasického lízingu. Poďme sa pozrieť na všetky výdavky, ktoré sa dajú týmto spôsobom ušetriť.

 

Naoko drobné platby

Ak vozidlo vlastníte, všetky poplatky spojené s prevádzkou musíte platiť, prirodzene, vy. Poviete si - veď to sú len drobné, firemná peňaženka si to ani nevšimne. Skúste si však jednotlivé sumy za diaľničné známky, poistenia či poplatky za registráciu vozidla spočítať a vynásobiť rokmi, počas ktorých sa bude firemné auto používať. Výsledkom môže byť až štvorciferné číslo.

Pri firemnom aute s dlhodobým prenájom vám však tieto „drobné“ poplatky odpadajú. Všetky sú už zahrnuté v cene a vy sa tak o nič nemusíte starať.

Dlhodobý prenájom vozidiel

 

Aj čas je drahý

Na tento faktor pri rozhodovaní medzi kúpou a prenájmom áut mnoho ľudí akosi pozabudne. Pritom práve čas je v dnešnej dobe snáď najcennejší zo všetkých nákladov. Hodiny strávené v servise, zháňanie náhradného vozidla či celá administrácia spojená s vlastným vozidlom... Veríme, že by ste tento čas vedeli využiť o čosi lepšie.

 

Servis a údržba

Veď to každý pozná z osobnej skúsenosti. Ak chceme, aby nám auto slúžilo roky s prísľubom slušného odpredaja, treba sa oň poriadne starať. Od pravidelných servisných prehliadok a technických kontrol až po výmenu kvapalín či umývanie, to všetko pôsobí na životnosť auta.

Znova – aj tieto činnosti stoja mnoho energie a financií, ktoré by sa vám zišli pri dôležitejších rozhodnutiach vo firme. Preto je obrovská výhoda, že počas dlhodobého prenájmu vozidla vyrieši všetky tieto starosti požičovňa za vás.

 

Poistné udalosti a náhradné vozidlo

Či už vaše firemné auto precestuje stovky kilometrov na druhý koniec Slovenska, alebo sa každý deň prediera uličkami Bratislavy, poistná udalosť číha za každým rohom. Asi sa zhodneme na tom, že aj malé nehody predstavujú pre človeka stresujúcu záležitosť. Nehovoriac o tom, že pre firmu to znamená opravy, vybavovanie náhradného auta a papierovačky s poisťovňou.

S prenajatým vozidlom ušetríte okrem času a peňazí ešte aj vaše nervy – v prípade havárie vás požičovne nenechajú v štichu. Naši zamestnanci v EDENcars vám pre hladší priebeh celej udalosti poskytnú plnohodnotné asistenčné služby a zabezpečia náhradné vozidlo počas celej doby opravy.

 

Získate flexibilitu

S modelom dlhodobého prenájmu áut pre vašu firmu sa ušetríte stresu z nepredvídateľných okolností a fixných podmienok. Napríklad, u nás si dĺžku prenájmu určíte vy. Takto môžete prenajať firemné auto dlhodobo, alebo len počas trvania konkrétneho projektu. Pre čo najväčšiu flexibilitu sa stále držíme hesla - vaša cesta, vaše podmienky.

S dlhodobým prenájmom outsorcujete nielen financovanie firemných vozidiel a ich servis, ale aj riziko spojené s vlastníctvom áut. A tak sa naplno môžete venovať tomu, čo viete najlepšie – vášmu biznisu!