Viac ako 1.400 Slovákov pracujúcich alebo žijúcich v zahraničí si tento rok pri návšteve Slovenska požičali auto od Edencars

Užite si čo najviac času s vašimi blízkymi, nestrácajte ho cestovaním a čakaním na verejnú dopravu, alebo meškajúce vlaky či autobusy. 

Požičajte si z našich dostupných áut a na cieľovom mieste ste raz dva! Ponúkame možnosti prenájmu vozdidiel v špičkovom stave od 1 dňa až cez 30 a viac dní. V rámci nášho servisu sa o vás postaráme aj mimo našich pracovných hodín bez akýchkoľvek doplatkov! Už žiadne tlačenice v preplnenej doprave ☺

Auto vás bude čakať priamo pred Bratislavským alebo Košickým letiskom, alebo ho dovezieme na vami určené miesto v Bratislave a to bez poplatku pri prenájme aspoň na 2 dni.
Vaše vozidlo vám vieme taktiež pristaviť priamo pred letisko Swechat vo Viedni za príplatok iba 30€ alebo bezplatne pri prenájme na 11 a viac dní.

Garantujeme, že všetko prebehne bez komplikácií a s prémiovým servisom! Svedčia o tom päťhviezdičkové hodnotenia našich zákazníkov.

Obľúbené vozidlá z našej ponuky: