Vážení zákazníci, v aktuálnej situácii je prevádzka zatvorená auto je možné vyzdvihnúť po dohode, prosím kontaktujte nás emailom alebo telefonicky, viac info TU. Počas trvanie mimoriadnej situácie je na Väčšinu vozidiel platné zľava 20%.

Viac ako 1.400 Slovákov pracujúcich alebo žijúcich v zahraničí si tento rok pri návšteve Slovenska požičali auto od Edencars

Užite si čo najviac času s vašimi blízkymi, nestrácajte ho cestovaním a čakaním na verejnú dopravu, alebo meškajúce vlaky či autobusy. 

Požičajte si z našich dostupných áut a na cieľovom mieste ste raz dva! Ponúkame možnosti prenájmu vozdidiel v špičkovom stave od 1 dňa až cez 30 a viac dní. V rámci nášho servisu sa o vás postaráme aj mimo našich pracovných hodín bez akýchkoľvek doplatkov! Už žiadne tlačenice v preplnenej doprave ☺

Auto vás bude čakať priamo pred Bratislavským alebo Košickým letiskom, alebo ho dovezieme na vami určené miesto v Bratislave a to bez poplatku pri prenájme aspoň na 2 dni.
Vaše vozidlo vám vieme taktiež pristaviť priamo pred letisko Swechat vo Viedni za príplatok iba 30€ alebo bezplatne pri prenájme na 11 a viac dní.

Garantujeme, že všetko prebehne bez komplikácií a s prémiovým servisom! Svedčia o tom päťhviezdičkové hodnotenia našich zákazníkov.

Obľúbené vozidlá z našej ponuky: