Dlhodobý prenájom v skratke. Takto si požičiate auto bez starostí

Ako moderný manažér určite chápete, že pokiaľ nechcete brzdiť váš biznis, dlhodobý prenájom vozidiel je ideálnym riešením firemnej mobility. Pravda, aj v tomto prípade ide o dôležité rozhodnutie a v súvislosti s ním sa môže vynoriť množstvo otázok. Práve preto sme pre vás sme pripravili tento článok.

Nemusíte byť ostrieľaný automechanik a právnik v jednom, aby ste od nás odišli spokojný a s novým, reprezentatívnym spoločníkom na cesty. Stačí si prečítať jednoduchý postup, ako prebieha dlhodobý prenájom vozidla v EDENcars, a budete v tom mať jasno.

 

  1. Nezáväzná objednávka

Možno ste EDENcars našli náhodou, niekto vám našu firmu odporučil, alebo ste o nás prosto niekde počuli. My o vás však zatiaľ nie - preto je prvý krok na vás. Postačí vyplniť nezáväzný formulár so základnými informáciami, vašimi preferenciami a približnou dĺžkou prenájmu. Vďaka nemu vám budeme môcť vytvoriť ponuku, ktorá vám sadne.

  1. Expresná ponuka

Ak formulár odošlete v pracovných dňoch, tá najlepšia ponuka zaparkuje vo vašom inboxe už do dvoch hodín. Pokiaľ máte k ponuke otázky, alebo budeme potrebovať doplniť nejaké údaje, môžeme sa skontaktovať aj telefonicky. Na displeji vám bude svietiť číslo 0948 490 480.

  1. Uzatvorenie zmluvy

Do pozornosti dávame jednoducho spísané základné podmienky prenájmu vozidiel, ktoré vám pomôžu rýchlo sa zorientovať. Teraz je na rade zmluva.

Ste konateľ spoločnosti? Máte dve možnosti. Ak bude vozidlo preberať niekto iný, zmluvu a všeobecné podmienky podpíšete vopred. Pokiaľ viete, že si po auto prídete vy, zmluvu a podmienky môžete podpísať aj na mieste spolu s protokolom o prebraní vozidla.

Ste splnomocnenec? Zmluvu aj podmienky podpisuje vopred konateľ spoločnosti, na mieste podpisujete len preberací protokol.

  1. Dohoda o prevzatí vozidla

Aj pri tomto bode platí, že flexibilita je u nás na prvom mieste - čas a miesto prevzatia si môžete pokojne navrhnúť vy. Auto vám dovezieme na akékoľvek miesto v Bratislave bezplatne, po dohode aj mimo hlavného mesta. Samozrejme, radi vás uvidíme, ak by ste sa rozhodli po auto prísť na našu pobočku pri bratislavskom letisku.

  1. Prevzatie auta

Blížime sa k cieľovej rovinke. Úlohy sú jednoduché – vy prídete na miesto, my dovezieme auto. Podľa bodu tri expresne doriešime potrebné papierovačky a je to. Môžete si užívať luxusnú jazdu bez starostí!

  1. Servis počas dlhodobého prenájmu

Keďže sú pre ten najvyšší komfort jazdy servisné prehliadky v cene, do postupu sme zaradili aj tento medzičlánok. To, že je čas auto servisovať, zistíte podľa kilometrov či upozornení systému. Len sa nám ozvete a vyberiete si jeden zo spôsobov logistiky.

Auto môžete doniesť na našu pobočku a ihneď si zobrať náhradné, alebo pôjdete v určitý čas priamo do servisu a počkáte, kým sa údržba neskončí. Všetky starosti a dohadovačky riešime, samozrejme, za vás.

  1. Vrátenie vozidla

Aj pri mieste a čase vrátenia vozidla sa prispôsobíme vašim podmienkam. Ak ste mobilite bez starostí prišli na chuť, prenájom môžete kedykoľvek predĺžiť. Zároveň je auto možné vrátiť aj predčasne podľa dohodnutých podmienok v zmluve.

 

Sme presvedčení, že všetko dopadne podľa vašich predstáv. Nie nadarmo sa riadime heslom - vaša cesta, vaše podmienky.