Autopožičovňa EDENcars Bratislava, Košice

Autopožičovňa EDENcars ponúka svojím zákazníkom od roku 2007 krátkodobý, dlhodobý prenájom áut a operatívny leasing nielen v Bratislave, ale aj v ostatných mestách Slovenska a Európy. 24 hodinový servis autopožičovne bez ďalších poplatkov, nízke ceny, pristavenie auta zdarma v Bratislave a v okolí je pre našu autopožičovňu samozrejmosťou nonstop 7 dni v týždni.

Naše služby sme ponúkli vyše 10 000 spokojným zákazníkom, ktorý sa ku nám radi vracajú z dôvodov, ktoré sú pre nás zároveň aj naším cieľom – kvalita služieb, bezpečnosť, nadštandardný prístup, podpora a celková spokojnosť.

Široká ponuka doplnkových služieb so žiadnymi skrytými poplatkami. Kvalitné a pravidelne servisované automobily. Komplexné služby autopožičovne prispôsobené potrebám zákazníka. Toto sú dôvody, prečo sa pre nás rozhodujú veľké firmy, ale aj vracajúci sa spokojní zákazníci. Stačí iba raz vyskúšať naše služby a urobíme všetko preto, aby sme boli pre vás TOP autopožičovňa.

 

Vždy chceme ponúknuť viac ako v bežnej autopožičovni v Bratislave alebo autopožičovniach na Slovensku. Preto máme politiku kvality v korej je na prvom mieste zákazník, jeho spokojnosť a bezpečnosť. Pri požičaní auta na 1 deň, alebo na 1 rok - vždy Vám ponúkneme servisované autá, individuálny prístup, asistenčnú službu, poradenstvo a profesionalitu našich pracovníkov a ešte oveľa viac. Rezervujte si auto ešte dnes v autopožičovni EDENcars.

Ak požičať auto, tak jedine od autopožičovne EDENcars - vždy chceme ponúknuť viac ako v bežnej autopožičovni. Sme tu iba pre Vás.

Sme tu pre Vás, Tím EDENcars, s.r.o.