Pobočka letisko Košice

Aby sme boli bližšie k zákazníkom od Septembra 2014 autopožičovňa EDENcars rozšírila svoje služby aj do Košíc, kde sme pre Vás otvorili pobočku priamo na košickom medzinárodnom letisku. Pobočku EDENcars, nájdete priamo v príletovej hale v otváracích hodinách a po dohode aj mimo nich.

Prenájom auta teda je možné využívať už aj v košiciach, pričom rezervovať auto si môžete naďalej na stránke http://www.edencars.sk/sk/rezervacia/ , alebo telefonicky , prípadne emailom.

V rámci skvalitnenia služieb prenájmu áut v Bratislave aj v Košiciach Vám ponúkame možnosť požičať si auto v Bratislave a vrátiť v Košiciach, ako aj naopak požičať auto v Košiciach a vrátiť v Bratislave. Cenu za túto službu nájdete v cenníku autopožičovne a pristavenia vozidla.

Na košickej pobočke Vám poskytujeme rovnaký komfort požičania auta ako na Bratislavskej pobočke, ako napríklad možnosť platiť kartou aj v hotovosti, bezplatné požičanie a vrátenie mimo otváracích hodín, doplnkové služby ako plné poistenie škody a široké príslušenstvo k prenajatému vozidlu. Samozrejmosťou je ústretový personál a vozidlá v bezchybnom stave ako aj 24 hodinová asistencia.

Tešíme sa na vás v pobočke EDENcars košice. Nájdete nás na nasledovných  kontaktoch:

 

EDENcars autopožičovňa košice

Letisko Košice Barca - príletový terminál

04175 Košice

Tel: 0948 490 480, oznámte prosím že voláte ohľadom pobočky Košice, ďakujeme

Email: kosice@edencars.sk

Na letisku Košice je servis poskytovaný naším zmluvným partnerom. Podmienky sa môžu líšiť, informujte sa telefonicky.