References

 

Silvia and Nick

Despite all misunderstandings on our side(unconfirmed order and wrong phone number) your approach was great. We appreciate it a lot. We’ll be better prepared next time. We promise :)

Martin, Londýn

Moja skúsenosť s touto firmou je veľmi dobra, požičal som si auto niekoľkokrát, vždy som sa stretol s profesionálnym prístupom a absolútnou spoľahlivosťou, bezplatne pristavenie vozidla v rámci BA je takisto veľmi cenený prístup k zákazníkovi. Môžem len odporučiť.

Simona, Trnava

Všetko prebehlo ok, odporúčam.

Pavol z Kanady

V kanade zijeme s manzelkou uz dlhsiu dobu a na Slovensko chodime za rodinou raz za rok. Auto sme vzdy brali priamo z letiska Schwechat kde pristavame. Tento rok sme ale zobrali auto z EDENcars, ktori nam auto priviezli az na letisko Schwecat a cakali na nas v priletovej hale. Usetrili sme asi 40% za prenajom auta. Vsetko prebehlo v poriadku, nikde sme necakali a dostali sme auto v dobrej kondicii.

Jana, Bratislava

Mala som auto rezervovane cez inu spolocnost, z ktorej mi na poslednu chvilu rezervaciu zrusili. Zavolala som do Edencar a auto som mala za hodinu u mna doma. Cena bola este nizsia ako v spolocnosti kde som mala auto povodne rezervovane. Takze som bola velmi spokojna

Andrea, Rome

I needed to rent a car at Bratislava airport, I used this company and everything was ok. New car, meeting, pick up and payment with credit card right at the airport, it took all only 10minutes. Good price also

Pavel

Velmi profesionální přístup. Měl jsem sjednáno přistavení auta na osmou hodinu večerní, ale můj vlak měl kvůli nehodě na příjezdu čtyřhodinové zpoždění. I přes pozdní noční hodinu mi reprezentant Eden Cars auto přistavil a vše ostatní bylo skvěle zvládnuté.

Anna

Dobrý deň,

nedá mi to, možno ma budete mať za blázna, ale chcem vám poslať ďakovný mail za služby. Nie som si istá, či som mala od vás auto 3 alebo 4 krát, isté je, že medzitým som si chcela vyskúšať iné autopožičovne (možno lacnejšie) ale vypomstilo sa mi to. Sľubujem, že odteraz vždy keď pôjdem na SR si od vás požičiam auto a spravím vám aj reklamu tu v Írsku. Nikdy ste ma nesklamali (ani teraz, keď ste mi vyšli v ústrety s neplatením depozitu (zálohy), lebo to bolo tak s odretými ušami pri vrátení auta na letisku) a vaši ľudia boli vždy profesionáli a bola radosť ich stretnúť na letisku. Aj teraz v stredu, keď som preberala auto (neviem ako sa ten mladý pán volal) mi váš človek vyčaril úsmev na tvári a mala som dobrú náladu celý deň (kým som necestovala na druhý deň z Nitry do Martina a v Kremnici ma neprekvapil výtlk za výtlkom, pri ktorých som dostávala infarkt za infarktom, aby som nespôsobila nejakú škodu na aute pri vyhýbaní sa im). Chcem vám len vyjadriť veľké ďakujem, že ste auto-požičovňa s veľkým "A" v ktorej pracujú skvelí ľudia s obrovským "Ľ". A som rada, že profesionáli existujú aj na Slovensku a keď sa ma od dnes spýtajú na auto-požičovňu, aj o pol noci ma napadne: "EDEN CARS".

Ďakujem.

S pozdravom

Anna

Marina

Vel'mi pekne d'akujem za sluzby, vsetko bolo na urovni, vasi kolegovia boli presni a profesionalni, auticko mi sluzilo dobre a snazilo sa urobit'' vsetko co len mohlo. Som vel'mi spokojna a dufam ze aj na buduce budem sa obracat' na Vasu firmu.
Este raz d'akujem a prajem vsetko najlepsie.

Add a reference